Kerro miten voimme auttaa





Haluan tarjouspyynnön



Hyväksyn, että lomakkeen lähettämisen myötä antamani
henkilötiedot lisätään KLV-Palvelut Oy:n asiakasrekisteriin.

Yhteyshenkilöt:

Reija Forss
Palvelujohtaja
044 746 8090
reija@klvpalvelu.fi

Minna Klemets
HR-assistentti
044 012 1952
minna@klvpalvelu.fi

Martti Lehtonen
Palveluesimies, tilaustyöt
044 972 1602
martti@klvpalvelu.fi

Anne Mamia
Palveluohjaaja
044 592 3413
anne@klvpalvelu.fi

Markku Laine
Myyntipäällikkö
050 433 4342
markku@klvpalvelu.fi

Jani Määttälä
Myyntipäällikkö, tilaustyöt
045 139 0007
jani.maattala@klvpalvelu.fi

Waqas Virk
Customer Care Manager
044 068 0027
virk@klvpalvelu.fi

Verkkolaskutus

Voitte lähettää laskunne sähköisessä muodossa:

Verkkolaskutusosoite: 003727990462
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
* käyttäkää välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi suoraan lähettää laskuja Maventan välittätunnuksella

Sähköpostilaskut tulee toimittaa osoitteeseen: 27990462@scan.netvisor.fi

Postitse tulevat laskut osoitteeseen:
KLV-palvelu Oy
27990462
PL 100
80020 Kollektor Scan

Osoitetietojen tulee olla täydellisenä sekä laskussa, että kirjekuoressa, jotta lasku voidaan välittää nopeasti ja luotettavasti vastaanottajalleen.
Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme.

Jos asian tiimoilta on kysyttävää, niin ottakaa yhteyttä:
050 433 4342 tai markku@klvpalvelu.fi

Tutustu myös näihin palveluihimme

Kuivajääpuhallus

Kuivajääpuhallus on nopea menetelmä lähes kaikkien kohteiden puhdistamiseen.

Lue lisää!

Ylläpitosiivoukset

Sopimussiivousta tarjoamme jatkuvaa siivousta tarvitseviin asiakaskohteisiin.

Lue lisää!

Sisäilmatutkimus

Teemme sisäilman toksisuuden tutkimuksia Elisa Aattelan kehittämällä huurrevesimenetelmällä, joka on luotettava, nopea ja yksinkertainen.

Lue lisää!